Summer Body

fitness Dąbrowa Górnicza

Summer Body jest to program trzech rannych treningów, na którym skupiamy się nad najważniejszych aspektach naszego ciała. No dobra, brzmi fajnie ale co dokładnie się tam robi?

Trening składa się z różnych ćwiczeń na różne partie mięśniowe i jest prowadzony w formie obwodów, czyli 3 lub 4 ćwiczenia siłowe jedno po drugim zakończone małą dawką HIIT, czyli czymś, co ma nam trochę podnieść tętno. Głównym celem tych zajęć jest wysmuklenie nóg, ramion i brzucha oraz wyrzeźbienie pięknych pośladków, tak aby zdążyć do lata! Więc na tych zajęciach zobaczysz przeróżne ćwiczenia na każdą partię ciała. Od tych, które szybko polubisz, do tych które zajmą trochę czasu na polubienie.

Okej, ale jak jest z tą formą do lata? Jest np. czerwiec – czy jeszcze z nią zdążę? 

Jak to mówią – lepiej zacząć później niż wcale! A jak nie do najbliższego lata, to zawsze do któregoś się z tą formą zdąży! A tak na serio, to nie ważne kiedy zaczniesz, ważne aby zacząć! Magicznej wróżki nie mamy, aby wyczarować efekty w miesiąc, więc tego nie obiecujemy, ale chodząc systematycznie, efekty będą prędzej niż później!

Super, chce przyjść! Tylko kiedy?

Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu – poniedziałek, środa, piątek – o godzinie 8:15 i trwają 60 minut. Nie bójcie się, jest to czas na rozgrzewkę, trening i tak zwany cool down, czyli uspokojenie ciała po treningu. Na nich czuwa nad Wami Magdalena Wyszyńska, absolwentka AWF Katowice, trener personalny REPS i instruktor fitness. Uczestniczka wielu branżowych szkoleń, w szczególności poświęconych tematyce kształtowania kobiecej sylwetki, metod treningu sylwetkowego oraz tematyce treningu kobiet po ciąży. Nie pozwoli ona Wam się obijać i przypilnuje, aby każdy pracował poprawnie technicznie. Na Magdy zajęciach nigdy nie brakuje pozytywnej energii i uśmiechu!

Mam 15/30/45/60 lat, mogę uczestniczyć w zajęciach?

Jak najbardziej! My wierzymy, że wiek to tylko liczba i zapraszamy wszystkich od najmłodszych po tych trochę od nich starszych. 

Ale czy na pewno dam sobie radę? Jestem po długiej przerwie/nigdy nie ćwiczyłem/am?

Tak i tak. Na zajęciach każdy ma dostosowane ćwiczenie oraz obciążenie do swoich możliwości. Magda czuwa przez całe 60 minut nad każdym z Was, więc nie ma czego się bać.

Jestem po kontuzji, mogę przyjść? 

Jak tylko masz pozwolenie na ćwiczenie od lekarza to zapraszamy! Jeżeli jest coś, czego nie możesz robić to Magda na pewno znajdzie dla Ciebie ćwiczenie
alternatywne, tylko najlepiej daj jej znać o tym przed treningiem.

Dlaczego warto przyjść do CF New Dogs Gym na Summer Body? 

A dlaczego nie? Zajęcia te są prowadzone przez doświadczoną trenerkę, są one przemyślane i nigdy się na nich nie znudzisz. A przy tym na pewno będzie to dobre dla Twojego zdrowia i samopoczucia. A poza tym nie słuchajcie nas, tylko naszych klubowiczów:
Lubię chodzić na Summer Body, bo wszystkie ćwiczenia. które robimy są dokładnie omówione i w trakcie zajęć Madzia przywiązuje wagę do tego, żeby każdy poprawnie je wykonywał.

Crossfit NewDogsGym
Crossfit NewDogsGym
5/5 - (1 vote)